Усе більше росіян погано ставляться до України, - опитування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Усе більше росіян погано ставляться до України, - опитування

Світ
2462
Ставлення росіян до України за останні два роки змінилося не в кращий бік, стверджують соціологи Дослідницького холдингу “Ромир”.
Якщо в 2011 році трохи більше половини (52%) позитивно ставилися до України, то зараз їх число склало лише 40%. Відповідно з 41% до 54% ​​зросла частка тих російських респондентів, які дали негативні оцінки.
Схожа тенденція спостерігається у росіян і по відношенню до Грузії. Так, якщо у 2011 році 55% опитаних заявляли, що негативно ставляться до Грузії, то в червні поточного року таких респондентів стало вже майже три чверті (71%). Частка ж респондентів сприятливо розташованих до цієї кавказькій республіці скоротилося в два рази – з 37% до 18%, повідомили експерти “Ромир за підсумками червневого опитування, що проводився у восьми федеральний округах.
Тим часом мешканці Росії як і раніше в цілому добре ставляться до Білорусі (59%), США (58%) і Китаю (55%), стверджують у “Ромир”, хоча два роки тому число прихильників Білорусі та Китаю було небагато вище – 63 % і 57% відповідно. За даними соціологів, число позитивних відгуків про Америку з 2011 року збільшилося на сім процентних пунктів (з 51%), “і це єдина країна, яка отримала позитивну динаміку в рамках опитування”.
Вперше цього року учасникам опитування “Ромир” було запропоновано висловити своє ставлення до Казахстану: рівно половина респондентів (50%) дали сприятливі оцінки, третина (34%) – негативні і 16% вагалися.
Варто відзначити, що результати іншого соціологічного дослідження, проведеного “Левада-центром”, показали, що найбільш близьким другом Росії Україну вважають 16% громадян РФ. При цьому, даний показник збільшився на 3% порівняно з попереднім роком.
За матеріалами:
Інтерфакс
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас