Експерт: в Україні 5% ліків - фальсифікат — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Експерт: в Україні 5% ліків - фальсифікат

Казна та Політика
267
Фальсифіковані лікарські препарати становлять від 1 до 5% обсягу українського фармацевтичного ринку, повідомив генеральний директор фармацевтичної фірми «Дарниця» Гліб Загорій в ході презентації автоматизованої системи відстеження обігу лікарських засобів.
Він зазначив, що всупереч загальній думці, що підробляють найчастіше дорогі препарати, на українському ринку фальсифікуються переважно ліки масового споживання.
«Якщо комусь здається, що фальсифікуються тільки дорогі препарати, то це не так. За нашими оцінками, більше підробляють масові препарати, а вони переважно вітчизняні», – повідомив гендиректор фірми «Дарниця».
Загорій також розповів, що їхня компанія в рамках пілотного проекту відстеження лікарських препаратів вже купила обладнання для нанесення штрих-кодів, але в майбутньому планує купувати ще. За його оцінками, обладнання коштує в середньому 50-60 тис. дол
Як повідомлялося, впровадження до 2017 року автоматизованої системи відстеження лікарських засобів в Україні не приведе до подорожчання ліків. У той же час, система розроблена на основі досвіду країн Європейського Союзу, що допоможе налагодити більш оперативне співробітництво з виробниками ліків і аптеками країн ЄС.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас