Bank of Cyprus виплатить до 150 тисяч євро за добровільне звільнення своїм співробітникам — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Bank of Cyprus виплатить до 150 тисяч євро за добровільне звільнення своїм співробітникам

Світ
719
Тимчасова рада директорів Bank of Cyprus схвалила програму добровільного звільнення своїх співробітників в ході боротьби за скорочення витрат в умовах жорсткої реструктуризації цієї кредитної організації, що проходить на вимогу міжнародних кредиторів.
Для виконання умов, поставлених «трійкою» кредиторів владі Кіпру для надання кредитної допомоги у розмірі 10 млрд євро, місцевою владою була проведена консолідація Bank of Cyprus з колись другим за величиною Кіпрським народним банком (відомим як «Лайкі»).
Bank of Cyprus передані всі відділення «Лайкі» і його співробітники, у зв’язку з чим чисельність службовців банку підскочила до 5,7 тис людей.
У середині червня тимчасовий голова ради директорів цієї кредитної організації Софокліс Міхаелідіс заявив, що банк до кінця нинішнього року збирається скоротити число службовців приблизно на 2,5 тис людей.
«Ми сподіваємося, що найближчим часом досягнемо угоди з профспілкою банківських службовців щодо програми добровільного звільнення, яка відкриє шлях для масових скорочень», – зазначив Міхаелідіс.
Він також повідомив, що буде закрито значну кількість відділень банку в країні. Передбачається, що збережеться 100-120 відділень з 200, що діють в даний час.
Прийняте рішення передбачає виплату компенсації кожному співробітнику за добровільне звільнення зі служби у розмірі до 150 тис євро. Ця сума складається з місячної зарплати за кожні два відпрацьованих роки плюс зарплати за п’ять місяців, виходячи з червневої ставки. Банк буде також продовжувати оплачувати колишнім службовцям медичну страховку до кінця 2014 року.
Скористатися програмою добровільного звільнення співробітники зможуть з 8 по 26 липня.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас