Влада Києва планує взяти 16 млрд грн в кредит під держгарантії, щоб побудувати метро на Троєщину — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Влада Києва планує взяти 16 млрд грн в кредит під держгарантії, щоб побудувати метро на Троєщину

Кредит&Депозит
326
Київ розраховує залучити кредити на суму 16 млрд грн під державні гарантії для будівництва метро на Троєщину та Подільського мостового переходу, повідомив заступник голови Київської міськдержадміністрації Руслан Крамаренко.
“Ми зараз працюємо над отриманням державних гарантій на 16 млрд грн для будівництва метро на Троєщину та Подільського мостового переходу”, – сказав Крамаренко в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” у середу.
“Зараз проходимо процедуру. Ми відпрацювали всі папери, попередня домовленість є, зараз пройдемо міжвідомчу комісію, якщо вона схвалить – отримаємо гроші”, – додав він.
За словами Крамаренко, рішення про надання Києву держгарантій Кабмін може прийняти в середині липня.
“Там за термінами написано – у тижневий термін. Ось ми віддали (документи – ІФ) у понеділок. Через тиждень приходьте”, – сказав Крамаренко.
Відповідаючи на запитання, чи буде це кредит Зовнішекономбанку Росії, як планувалося раніше, заступник голови міськдержадміністрації сказав: “Після того, як буде можливість отримати державні гарантії, можна буде спілкуватися з будь-якими банками. Ми спілкуємося з українськими, російськими та зарубіжними банками. Ми поки грошей ні в кого не взяли, значить, нікому і не винні – хто дешевше дасть (кредит – ІФ), у того й візьмемо”.
У той же час, глава Київської міськдержадміністрації Олександр Попов на брифінгу в середу повідомив, що міськдержадміністрація подала в Кабмін документи на участь в урядовій Програмі стабілізації економіки. За його словами, серед проектів, які планується реалізувати в рамках цієї програми в Києві – будівництво метро на Троєщину, завершення будівництва станції метро “Теремки”, а також реконструкція Поштової площі.
Раніше Крамаренко заявляв, що станом на 1 лютого поточного року загальна сума боргу бюджету Києва становить 10,54 млрд грн, з яких $ 550 млн – євробонди, інше – внутрішні позики. У поточному році на обслуговування боргів буде витрачено 1,351 млрд грн. Ця сума закладена в проекті столичного бюджету.
Як повідомлялося, в лютому Кабмін затвердив програму активізації розвитку економіки в 2013-14 роках, на яку планується спрямувати 380 млрд грн. Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що джерелами для фінансування програми є кошти державного та місцевих бюджетів, кошти міжнародних фінансових організацій, новий механізм державних гарантій, який діє з поточного року, а також приватні інвестиції і кошти підприємств.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас