Apple переманила главу Yves Saint Laurent для роботи над "особливими проектами" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Apple переманила главу Yves Saint Laurent для роботи над "особливими проектами"

Фондовий ринок
427
Apple переманила генерального директора Yves Saint Laurent Пола Деньова для роботи над “особливими проектами”. Одяг-комп’ютер може стати новим напрямком розвитку споживчої електроніки, і досвід модельєра тут може стати в нагоді.
Пол Деньов працював на Apple в 90-і роки в Європі. Його повернення свідчить про те, що компанія готується всерйоз взятися за технології, що з’явилися останнім часом. Поява чорнил, що проводять струм, дозволяє створювати більш гнучкі інтегральні схеми. Наприклад, вбудувати iPod разом з динаміками у футболку.
За оцінками аналітиків Credit Suisse, ринок технологій, що “носяться” (“розумні” годинники, фітнес-монітори, навушники, “розумне” взуття і т. д.) вже сьогодні оцінюється в $5 млрд, але в найближчі два-три роки може збільшитися до $50 млрд.
Швидше за все, Apple почне освоювати цей простір з аксесуарів. У блогах, присвячених корпорації, регулярно з’являються чутки про iWatch. І юристи Apple місяць тому подали в Японії заявку на реєстрацію торгової марки iWatch.
За даними Bloomberg, опублікованими ще на початку березня, в iWatch буде частина функцій, які зараз є в iPhone і iPad: можливість здійснювати вихідні виклики за допомогою пристрою і бачити, хто телефонує.
За допомогою годинника також можна буде дізнатися по карті своє місце розташування, в гаджеті має з’явитися крокомір і датчики, що відстежують здоров’я користувача, наприклад лічильник серцевого ритму.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас