З криміналом в Україні все стабільно, - міністр внутрішніх справ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

З криміналом в Україні все стабільно, - міністр внутрішніх справ

Кримінал
605
Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко заявляє, що криміногенна ситуація в державі знаходиться під контролем.
Як передає кореспондент, про це міністр сказав на засіданні парламенту.
Він зазначив, що статистика свідчить “про стабільність криміногенної ситуації, і контрольованості з боку правоохоронних органів”. Він відкинув звинувачення, зокрема, депутатів від фракції Свобода “в тому, що кількість злочинів зростає і що сьогодні держава “в крові”.
Захарченко стверджує, що кількість злочинів зменшилася. Він зазначив: “Навмисних вбивств на 20% скорочено за цей рік – з 1045 до 837, тяжких тілесних ушкоджень – на 19% – з 1405 до 1132, розбійних нападів на 23% – з 1517 до 1163”.
Він підкреслив, що не потрібно згущувати фарби, “тому що в міліції дуже багато професійних фахівців”.
Відповідаючи на питання лідера фракції “Батьківщина” Арсенія Яценюка з приводу депутатського запиту Геннадія Москаля ще в 2011 році щодо ситуації у Врадіївці, де була згвалтована 14-річна дівчина, Захарченко зазначив, що цей злочин було скоєно у січні 2011 року і він поставлений на контроль. Після цих його слів у залі, де сиділа опозиція, прозвучали вигуки, що це знущання, тому що злочин скоєно в 2011 році, і він і далі перебуває на контролі. Захарченко заявив, що цього року за 5 місяців в МВС враховано 217 фактів згвалтування, і значна їх частина розслідувана.
Як повідомлялося, глава МВС Захарченко сьогодні звітував у ВР щодо подій в Миколаївській області, де в смт Врадіївка місцеві жителі пішли на штурм райвідділу міліції, співробітники якого підозрюються у звірячому побитті та згвалтуванні 29-річної жінки.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас