Іспанська провінція Аліканте стала «новим Кіпром» через приплив грошей з Росії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Іспанська провінція Аліканте стала «новим Кіпром» через приплив грошей з Росії

Світ
768
Іспанську провінцію Аліканте стали називати «новим Кіпром» або «російською столицею Середземномор’я» через посилення припливу російських туристів і бізнесменів.
У провінції збільшилося число ріелтерських агентств і будівельних компаній, готелів, ресторанів, дискотек, магазинів і фірм, що належать громадянам Росії. У містах і селищах регіону, таких як Торреб’єха, Бенідорм, Кальпе або Алтея, вихідці з Росії стають домінуючою діаспорою.
Представник Торгово-промислової і навігаційної палати Аліканте Хакобо Андреу заявив в інтерв’ю DW, що регіон в даний час «живе багато в чому за рахунок російських євро». «Тільки дитячих іграшок, що випускаються в Аліканте, росіяни закупили у нас в минулому році на суму в € 30 млн», – зазначив Андреу. За його словами, громадяни Росії також з кожним роком все більше інвестують в провідну галузь економіки Аліканте і всієї Іспанії, індустрію літнього відпочинку.
Що стосується паралелей з Кіпром, то вони з’явилися, зокрема, у зв’язку з тим, що в останні два роки в банки Аліканте було переведено саме з цього острова, щонайменше, 5 млрд російських євро.
За матеріалами:
Deutsche Welle
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас