Один з найбільших у світі виробників продуктів харчування розмістить на токійській біржі акції на $ 4 млрд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Один з найбільших у світі виробників продуктів харчування розмістить на токійській біржі акції на $ 4 млрд

Фондовий ринок
433
Одне з найбільших IPO цього року може пройти на поточному тижні на Токійській біржі. Компанія Suntory Beverage and Food планує розмістити цінні папери на суму $ 4 млрд. Експерти вважають, що очікувати від цього IPO хороших результатів не варто через високу волатильність ринку.
Часи, коли великі розміщення викликали ажіотаж і приносили прибуток у перші дні торгів, вже пройшли, вважає стратег IG Markets Келлі Тео.
“Ми бачили багато первинних розміщень акцій у цьому році, які не опинилися хорошими, і це пов’язано з волатильністю ринку через побоювання згортання стимулювання з боку ФРС США”, – також додала вона.
За даними Ernst & Young, в першій половині 2013 року в Азії пройшло 111 IPO, які дозволили залучити $ 16 млрд. У той же час, за аналогічний період минулого року число розміщень склало 209, а обсяг коштів $ 24 млрд.
Через побоювання інвесторів, підрозділ Suntory Holdings з виробництва продуктів харчування і напоїв було оцінено на рівні 3,1 тис. ієн ($ 31,68) за акцію, що близько до нижньої межі діапазону 3-3,8 тис. ієн. Цікаво, що в IPO не буде брати участь блок, що виробляє пиво.
Незважаючи на побоювання аналітиків, що успішно розміститися буде складно в умовах нестабільного ринку, пропозиція Suntory має бути цікава інвесторам, і зараз гарний час, щоб повернутися на японський ринок акцій, так як він виглядає більш перспективним, ніж ринки США чи Європи.
Нагадаємо, що обсяг первинних розміщень акцій в світі у другому кварталі 2013 року збільшився більш ніж удвічі в порівнянні з першим кварталом. Причому обсяг первинних розміщень в США в минулому кварталі склав $ 13,3 млрд, збільшившись на 57%, а в Європі обсяг IPO підскочив у чотири рази – до $ 5,8 млрд. Азійські компанії залучили на первинному ринку в другому кварталі більше $ 14 млрд проти $ 3 млрд у січні-березні.
У той же час бразильський виробник цементу Votorantim Cimentos SA відклав на вересень IPO обсягом $ 3,7 млрд, яке могло стати другим за величиною в світі цього року.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас