Україна втратила вісім позицій у рейтингу країн за рівнем розвитку інновацій — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна втратила вісім позицій у рейтингу країн за рівнем розвитку інновацій

Казна та Політика
587
Україна опустилася з 63-го на 71-е місце за рівнем розвитку інновацій, вказується в щорічному звіті Global Innovation Index, що складається Корнельського університету, бізнес-школою INSEAD і Всесвітньою організацією інтелектуальної власності.
Всього дослідники оцінювали країни за 84-ма показниками, серед яких були простота відкриття нового бізнесу, податковий тиск, якість освіти, доступність мікрофінансування, обсяг угод із залученням венчурного капіталу і т.д.
Перша десятка рейтингу виглядала так:
1. Швейцарія
2. Швеція
3. Великобританія
4. Нідерланди
5. США
6. Фінляндія
7. Гонконг
8. Сінгапур
9. Данія
10. Ірландія
Таким чином, Швейцарія і Швеція зберегли лідируючі позиції в порівнянні з минулим роком. Великобританія піднялася з п’ятого місця на третє, Нідерланди – з шостого на четверте, а США підскочили відразу на п’ять позицій – з десятого місця на п’яте.
Україна зі значенням індексу 35,78 (за шкалою від 0 до 100) опинилася між Тунісом і Монголією. Для порівняння, значення індексу для Швейцарії склало 66,59. Сусіди України розташувалися таким чином: Молдова – на 45 місці, Румунія і Польща – 40 і 49 місцях відповідно, Росія, втративши одинадцять позицій, опинилася на 62 місці, Грузія – на 73-му, Білорусь – на 77-му.
Раніше повідомлялося, що Україна піднялася на сім рядків у глобальному рейтингу конкурентоспроможності, підготовленому швейцарською дослідницькою групою IMD. У рейтингу-2013 Україна посіла 49-ту сходинку з 60. Як з’ясував Корреспондент.biz, Україна розмістилася між Колумбією та Угорщиною. Зазначимо, що минулого року Україна розташовувалася на 56-му місці з 59 країн.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас