Путін: США могли прослуховувати російських дипломатів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Путін: США могли прослуховувати російських дипломатів

Світ
559
Про це Президент Росії сказав на прес-конференції в Москві, коментуючи інформацію ЗМІ про прослуховування спецслужбами США офісів органів влади ЄС. «Те, що союзники один одного підслуховують, – це не наша справа. Нехай вони займаються тим, чим хочуть.
Ця інформація від пана Сноудена, наскільки я розумію. У цій інформації нічого про спроби прослуховування російських офіційних представництв немає. Я не виключаю, що це можливо. Такі докази у нас самих раніше були. Мені не хотілося б у це заглиблюватися. Це справа для оцінки на професійному рівні», – сказав Путін.
За його словами, достовірно невідомо хто кого прослуховував. Путін зазначив, що спецслужби США працюють глобально і у них можуть бути відомчі інтереси. «Доручаєш комусь підглядати, а вони підслуховують. Пошлеш підслуховувати, вони підглядають. Нехай колеги самі між собою розберуться хто правий, хто винен і як з цим боротися», – сказав Президент РФ.
Як повідомлялося раніше 1 липня, Європейський Союз з’ясовує в США правдивість повідомлень про стеження в офісах ЄС, йдеться в заяві Верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Кетрін Ештон. «Європейський Союз знає про повідомлення у пресі щодо того, що приміщення ЄС перебувають під спостереженням. Як тільки ми побачили ці повідомлення, Європейська служба зовнішніх дій зв’язалася з представниками влади США у Вашингтоні і в Брюсселі для отримання пояснень щодо таких звинувачень», – наголошується в заяві.
Ештон повідомила, що влада США заявила про проведення перевірки цієї інформації. У свою чергу Президент Європарламенту Мартін Шульц також висловив стурбованість з приводу повідомлень ЗМІ про стеження у приміщеннях європейських інститутів. «Якщо звинувачення будуть доведені – це буде надзвичайно серйозне питання, що має серйозні наслідки для відносин США-ЄС», – зазначив Президент Європарламенту.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас