Лізингова компанія «АЛД Автомотів Україна» збільшує оберти — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Лізингова компанія «АЛД Автомотів Україна» збільшує оберти

375
Кілька днів тому компанія «АЛД Автомотів Україна» приєдналася до загальноєвропейської системи HUB, яка дозволить регіональним підрозділами «АЛД Інтернешнл» організовувати об’єднані центри прийняття рішень і спільно більш ефективно використовувати управлінські ресурси своїх офісів. Серед «спільних» тем — маркетинг, кадрова робота, курси підвищення кваліфікації — саме ті питання, у яких часто збігаються завдання регіональних представництв великих міжнародних компаній. Північноєвропейський HUB «АЛД» об’єднує країни Балтії, Росію і Україну.
З нагоди цієї події, а також для обговорення отримання компанією «АЛД Автомотів Україна» сертифіката сертифіката управління якістю ISO 9001 прибув високий гість зі штаб-квартири компанії — віце-президент «АЛД Інтернешнл» Тім Альбертс, в компанії з російським колегою генерального директора «АЛД Україна» Мануеля Де Сузи — Кентом Б’єртрупом, який зокрема відповідає за роботу системи HUB в Центральній та Північній Європі. Крім того, на зустрічі був присутній генеральний менеджер «АЛД Балтія» Кармо Каарес, чиїм завданням було поділитися з українськими колегами своїм досвідом роботи в системі HUB.
Одним з найбільш актуальних питань для обговорення на зустрічі був подальший розвиток в Україні концепції «Blue Fleet», що передбачає передачу клієнтам електромобілів і гібридних автомобілів. Сьогодні основа українського парку «АЛД», як і в цілому по світу, — марки «Форд» і «Рено», проте два електричних Mitshubishi Mi-EV на стоянці біля офісу «АЛД Автомотів Україна» недвозначно говорять про амбітні плани Мануеля Де Сузи пропонувати українським і міжнародним корпораціям по-справжньому новаторські лізингові продукти.
Генеральний директор «АЛД Автомотів Україна» також відзначив, що незважаючи на те, що 90 % парку, яким компанія керує в Україні, знаходиться в користуванні великих іноземних компаній, а в майбутньому велика ставка робитиметься на нових клієнтів — малий і середній бізнес, який вже готовий користуватися комплексними лізинговими продуктами.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас