Нові дороги Януковича, в Єгипті знову вбивають, 1 серпня настане колапс оцінки майна - підсумки четверга — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нові дороги Януковича, в Єгипті знову вбивають, 1 серпня настане колапс оцінки майна - підсумки четверга

1196
День Конституції не свято для ПР
Депутат Верховної Ради від Партії регіонів Олег Царьов заявив, що День Конституції (28 червня) – це не свято, а день ганьби українського народу. Про це він сказав у ході розмови з журналісткою. “Я вважаю, що в нашій державі День Конституції – це не свято, а день ганьби нашого народу”, – заявив Царьов.
Янукович обіцяє швидко набудувати нових доріг
Відновлення та будівництво регіональних автомобільних доріг в Україні є одним з головних завдань для влади на 2014 рік, заявляє президент Віктор Янукович. “На наступний, 2014 рік, ми готуємося до будівництва регіональних доріг”, – сказав глава держави на зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.
В Єгипті знову стріляють і вбивають
До п’яти людей зросла кількість жертв зіткнень між прихильниками і противниками президента Єгипту Мухаммеда Мурсі на північ від Каїра. Сутички між опозиціонерами і ісламістами спалахнули сьогодні в місті Ель-Мансура(адміністративний центр провінції Дакахлія – ​​120 км на від Каїра). Як передають місцеві ЗМІ, на вулицях цього населеного пункту в даний час йдуть справжні вуличні бої.
Проблемні банки в ЄС рятуватимуть за кошти вкладників
Міністри фінансів країн ЄС досягли угоди щодо правил реорганізації та ліквідації проблемних банків. Рятувати банки передбачається за рахунок коштів кредиторів і вкладників, а не платників податків. При цьому правила дозволяють національним регуляторам досить гнучко підходити до порятунку у разі банківської кризи. Проте, угода гарантує, що перші кошти для порятунку банку будуть виділятися за рахунок коштів кредиторів і вкладників. У першу чергу видатки з порятунку нестимуть вкладники і кредитори, зобов’язання банку перед якими перевищує 100 тис. євро.
Оцінювачі майна прогнозують колапс галузі з 1 серпня
Оцінювачі майна прогнозують колапс галузі. На думку фахівців, він розпочнеться 1 серпня, коли запрацюють нові правила. Головна проблема реформи, вважають експерти, полягає в заміні ринкової вартості оціночною. Разом з цим відкривається небачене за масштабами поле для зловживань і корупції. Згідно з новими правилами, оцінювачі завітають до кожного, хто хоче продати рухоме або нерухоме майно. Фахівці встановлять вартість товару, відповідно до якої продавець потім сплатить податки. У Кабінеті міністрів запевняють, що саме за такою схемою багаті почнуть платити більше.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас