Українці з початку року сплатили понад 7 млн гривень податку на нерухомість — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українці з початку року сплатили понад 7 млн гривень податку на нерухомість

Казна та Політика
1000
Директор Департаменту оподаткування фізичних осіб Міністерства доходів і зборів України В’ячеслав Бусарєв заявив, що до бюджету України вже надійшло 7,2 млн грн податку на нерухоме майно від фізичних та юридичних осіб.
“На сьогоднішній день податку на нерухоме майно від юридичних осіб надійшло 6 млн грн, від фізичних осіб – 1,2 млн грн”, – сказав він.
За словами Бусарєва, фізичні особи сплатили 700 тис. грн добровільно, маючи коди бюджетної класифікації. Крім того, за рішення-повідомлення від територіальних органів Міндоходів громадянами сплачено 538 тис. грн цього податку.
Крім того, представник Міндоходів також повідомив, що 551 тис. повідомлень-рішень про сплату податку на нерухомість знаходиться в режимі відправки та отримання громадянами.
Варто зазначити, що згідно з планом, до бюджету за підсумками року заплановано надходження 75 млн грн від податку на нерухоме майно.
Нагадаємо, 18 червня Верховна Рада не змогла проголосувати за доопрацювання і повторний розгляд у другому читанні урядового законопроекту, який пропонує не стягувати в 2013 році з фізосіб податок на нерухомість, відмінну від земельної ділянки, оскільки необхідний час на формування реєстру його платників.
В Україні з 1 січня 2013 року набрала чинності ст. 265 Податкового кодексу, згідно з якою запроваджується податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. При цьому розмір податку на житло визначається виходячи з житлової площі, а не загальної.
Раніше повідомлялося, що в нинішньому році серйозно змінилася схема реєстрації прав власності на квартири (зі схеми прибрали БТІ, замкнувши весь процес на нотаріусі). Крім того, на “зайві” житлові квадратні метри ввели новий податок. ЗМІ з’ясували, як ці реформи вплинули на столичний ринок купівлі/продажу та оренди житла.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас