Регіонал оголосив День Конституції днем ганьби українського народу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Регіонал оголосив День Конституції днем ганьби українського народу

7408
Депутат Верховної Ради від Партії регіонів Олег Царьов заявив, що День Конституції – це не свято, а день ганьби українського народу.
Про це він сказав у ході розмови з журналісткою Оленою Березовською.
“Я вважаю, що в нашій державі День Конституції – це не свято, а день ганьби нашого народу”, – сказав Царьов.
“Мені довелося вивчити конституції і державний лад дуже багатьох країн. Можу сказати, що радянська пропаганда, яка говорила про те, що у нас була краща конституція в світі, не обманювала. Треба було прибрати тільки керівні органи, а от вся структура – ради, виконкоми, їх права та повноваження, відносини громадян – була практично ідеальною”, – пояснив свою думку він.
Втім, Царьов вважає, що “на період проведення реформ в країні повинна бути сильна вертикаль влади”.
“Наступним етапом, звичайно ж, потрібно обов’язково проводити конституційну реформу, передавати максимум повноважень до місцевих рад. Тоді й ціна виборів до Верховної Ради, і виборів президента буде набагато меншою. Адже у нас кожні вибори як війна – хто переміг, хто програв. А якщо повноваження парламенту, Кабміну, Президента будуть обмежені і максимум питань будуть вирішуватися в регіонах, тоді й буде нормальна ситуація в країні”, – вважає “регіонал”.
Нагадаємо, Олег Царьов має репутацію “парламентського вишибали” у зв’язку з активною участю в бійках у ВР. Так, 17 грудня 2010 року він був в числі депутатів, які виявили найбільшу жорстокість при силовому розблокуванні роботи парламенту, коли опозиція протестувала проти порушення кримінальної справи стосовно Юлії Тимошенко.
За матеріалами:
lb.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас