Стабільність курсу гривні залишиться пріоритетом уряду, - експерт


Стабільність курсу гривні залишиться пріоритетом уряду, - експерт

Підтримка стабільного курсу гривні залишиться одним з ключових пріоритетів уряду і Нацбанку, впевнений член правління, директор департаменту казначейства Universal Bank Сергій Пономаренко.

“Підтримка стабільності обмінного курсу в інтересах як регулятора, так і бізнесу. Оскільки ослаблення гривні призведе до збільшення валютної частини держборгу у гривневому еквіваленті і подорожчання імпорту, а також до погіршення якості валютних кредитних портфелів банків”, – мотивував свою позицію експерт.

Значно простіше владі доведеться утримувати економічну стабільність в країні у разі укладення нової угоди з Міжнародним валютним фондом. Однак Україна зможе не допустити перекосів в економіці і без кредиту МВФ.

“Треба розуміти, що керівництву країни доводиться вирішувати декілька комплексних завдань: забезпечувати стабільність обмінного курсу, зниження процентних ставок у гривні і врівноважувати торговельний баланс. Вирішити всі ці проблеми одночасно – складне, але загалом здійсненне завдання. З кредитами МВФ, безумовно, шанси досягнення успішного вирішення більші”, – сказав Сергій Пономаренко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:Універсал Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua