У I кварталі 2013 року ВВП США зріс менше очікуваного, - на 1,8%


У I кварталі 2013 року ВВП США зріс менше очікуваного, - на 1,8%

Міністерство торгівлі США повідомило, що економіка країни в I кварталі 2013 року зросла лише на 1,8%.

Остаточна оцінка рівня зростання ВВП країни виявилася значно менше попередньої: раніше повідомлялося, що квартальне зростання ВВП США в січні-березні склало 2,4%. Найбільша зміна відбулася в оцінці росту споживчих витрат: значення цього показника було скорочено з 3,4% до 2,6%, при тому, що саме на споживчі витрати припадає 70% обсягу національної економіки Штатів. Однак, незважаючи на скорочення, цей показник виявився все-таки краще, ніж наприкінці 2012 року.

Також за I квартал 2013 року в США відбулося скорочення федеральних витрат: цей показник впав на 8,7% в річному численні, тоді як обсяг приватних інвестицій в заводські та офісні будівлі скоротився на 8,3%. Експерти вважають, що ослаблення інвестиційної активності в сфері виробничих будівель і обладнання може свідчити про те, що підприємствам не подобається агресивна відновна політика влади.

Варто відзначити, що аналітики не очікували такої значної зміни оцінки ВВП, а припускали, що значення в 2,4% зростання буде збережено, пише USA Today. Тепер рейтингове і консалтингове агентство Moody `s прогнозує, що в II кварталі 2013 року економіка США виросте тільки на 1,7%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua