Аргентина буде виробляти китайські винищувачі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Аргентина буде виробляти китайські винищувачі

Світ
2078
Аргентинська авіабудівна компанія FAdeA почала переговори з китайською корпорацією Chengdu про спільне виробництво на території Аргентини багатофункціональних винищувачів FC-1 Xiaolong, повідомляє Jane’s. У разі, якщо сторонам вдасться домовитися про відкриття спільного підприємства, китайські винищувачі аргентинської зборки отримають назву Pulqui-III.
Переговори про відкриття виробництва FC-1 в Аргентині поки знаходяться на початковій стадії. За даними FAdeA, найбільші труднощі у переговорному процесі пов’язані з передачею технологій. При цьому аргентинська компанія має намір домовитися про відкриття спільного виробництва саме з Китаєм, а не з Пакистаном, що також бере участь у проекті FC-1. Пакистан займається самостійним виробництвом винищувачів, які в цій країні мають позначення JF-17 Thunder.
Як відзначає видання, Аргентина зацікавилася можливістю спільного виробництва FC-1 після авіасалону у французькому Ле-Бурже, що проходив 17-23 червня 2013 року. На виставці китайська корпорація Chengdu представила макет перспективної двомісної версії винищувача FC-1. Інші подробиці щодо можливого спільного проекту Аргентини і Китаю поки невідомі.
FC-1 оснащується двигунами РД-93, розробленими Росією на базі РД-33 (встановлюється на винищувачі МіГ-29) спеціально для китайського винищувача. Xiaolong здатний розвивати швидкість до 2,2 тисячі кілометрів на годину і здійснювати польоти на відстань до трьох тисяч кілометрів. Бойовий радіус FC-1 становить 1,4 тисячі кілометрів. Винищувач озброєний 23-міліметровою гарматою і оснащений сімома точками підвіски для ракет і бомб загальною масою 3,6 тонни. Вартість одного FC-1 складає 15-25 мільйонів доларів залежно від модифікації.
У жовтні 2011 року FAdeA придбала у китайської компанії Changhe ліцензію на виробництво ударних вертольотів CZ-11W (Z-11W). Серійне виробництво машин на території Аргентини має розпочатися в 2014 році. Загалом Буенос-Айрес розраховує зібрати 40 вертольотів CZ-11W, які перейдуть на озброєння армійської авіації.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас