"Вконтакте" хоче ввести гонорари за зібрані лайки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Вконтакте" хоче ввести гонорари за зібрані лайки

Технології&Авто
517
Керівництво соціальної мережі “Вконтакте” розглядає можливість впровадження лайків-пожертвувань на користь авторів творів, розміщених в мережі.
“Цікаво було б зробити для таких постів додатковий різновид лайків вартістю в один голос, що надходять на рахунок автора, і подивитися, скільки набереться…”, – написав технічний директор “Вконтакте” Микола Дуров в обліковому записі прес-секретаря ресурсу Георгія Лобушкіна.
Нагадаємо, зараз голоси в “Вконтакте” використовуються в якості віртуальної валюти соцмережі, наприклад, на них можна купити подарунки для друзів. Користувачі оплачують голоси в рублях за допомогою смс, різних терміналів або кредитної карти.
Як повідомляє видання Digit.ru з посиланням на заяви представників соцмережі, засновник ресурсу Павло Дуров підтримав ідею пожертвувань:
“Після того, як накапає певна сума, укладати авторський договір і висилати кредитку”. З листування керівників випливає, що робити пости з лайками-пожертвами можна тільки правовласникам – “інакше знайдеться багато бажаючих монетизувати чужий контент”.
За словами Миколи Дурова, самі пожертви в підсумку підуть спільноті або користувачеві-авторові без розбивки по окремих постам.
При репости прив’язка грошового лайка до первісного автору повинна зберігатися.
“Потрібно, щоб грошовий лайк ставився в один-два кліка, як при відправці подарунка, і використовував голоси”, – зазначив Микола Дуров.
“Я не дуже розумію, чому ВК досі не став головною платформою для легального видання кіно, музики і книг – причому в обхід видавців, прокатників і мейджорів”, – прокоментував письменник Дмитро Глухівський.
Нагадаємо, раніше “Вконтакте” прояснила ситуацію з масовим видаленням музики з серверів.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас