Південна Корея першою у світі запустила мобільну мережу нового покоління — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Південна Корея першою у світі запустила мобільну мережу нового покоління

Технології&Авто
1141
Найбільший стільниковий оператор Південної Кореї SK Telecom у вівторок ввечері похвалився про свою готовність до запуску комерційної 4G-мережі на базі новітнього мобільного стандарту передачі даних LTE-Advanced.
Цей стандарт спочатку розглядався Міжнародним телекоммункаціонним союзом як звичайний LTE і саме йому повинна була дістатися ліцензія LTE 4G.
Зазначимо, що технологія LTE-Advanced обіцяє швидкість передачі даних в 150 Мб / сек, що приблизно вдвічі швидше поточного стандарту LTE, бізнес-реалізації якого функціонують у Європі, Росії та США. Більше того, LTE-Advanced більш ніж в 10 разів обганяє пікову швидкість 3G-мереж.
У SK Telecom запевняють, що старт LTE-Advanced вигідний як клієнтам, які отримують “справжній мобільний ШПД”, так і для операторів, оскільки підтримка свіжих технологій збільшує лояльність споживачів, дозволяє наростити виручку від передачі даних і створює платформу для організації нового покоління інноваційних операторських послуг.
Корейський оператор повідомив, що у них в мережі LTE-Advanced працює на основі так званої частотної агрегації, коли по одному каналу передачі даних об’єднуються дві несучих частоти, що вдвічі збільшує швидкість передачі (і розрядку гаджета – прим.) Більше того, оператор пообіцяв, що розжене швидкість мобільного доступу до 500 Мб/сек до 2015 року.
Варто додати, що буквально напередодні корейська Samsung Electronics заявила про запуск версії смартфона Galaxy S4, яка підтримує технологію LTE-A. У корпорації запевнили, що їх смартфон – перший комерційний абонентський гаджет, який сумісний з новою технологією мобільної передачі даних. Поки запуск Galaxy S4 LTE-A очікується тільки в Кореї, тоді як на глобальному ринку корейці продовжать продавати S4 тільки з “повільним” LTE.
Версія смартфона з LTE-A за технічними параметрами майже повністю ідентична звичайній версії S4. Так, тут функціонує чотирьохядерний процесор Snapdragon, 2Гб ОЗУ, екран з роздільною здатністю 1920х1080 і Android Jelly Bean.
Раніше Корреспондент.biz писав, що Республіка Корея налічує найбільшу у світі кількість власників смартфонів у зв’язку з високим попитом на них і швидкісними інтернет-мережами.
За матеріалами:
cybersecurity.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас