У Сумах ліквідували підпільне виробництво бензину обігом 34 млн. грн. на рік — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Сумах ліквідували підпільне виробництво бензину обігом 34 млн. грн. на рік

Енергетика
493
У Сумах ліквідовано підпільний цех з виробництва високооктанових бензинів різних марок з оборотом 34 млн. гривень на рік.
Як повідомили в Міністерстві доходів і зборів, підозрювані налагодили виробництво бензину із сировини сумнівної якості при додаванні відповідних компонентів (присадок).
За даними податківців, сировина для виробництва високооктанових бензинів завозилася контрабандним шляхом з Росії, а також родовищ, розташованих на території Сумської і Полтавської областей.
Зараз відпрацьовуються всі шляхи незаконних поставок сировини на підпільне виробництво.
Також знайдена чорнова технічна документація, яка відтворює весь цикл підпільного виробництва палива, а також бухгалтерські документи, що вказують на масштаби виробництва і реалізації фальсифікату.
Імовірно, річний обсяг реалізації незаконно виготовленої продукції склав майже 34 млн. гривень на рік.
Вилучено близько 100 тис. літрів пального вартістю 1 млн. грн., ємності для його зберігання, автозаправні блоки, виробниче обладнання, автотранспорт, вимірювальні засоби і т. п.
Розпочато розслідування за ч.2 ст. 204 Кримінального кодексу (незаконне виготовлення підакцизних товарів з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво).
За матеріалами:
Коментарі
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас