Узбецькі Daewoo знову в Україні, паніка на китайських біржах, Берлусконі доскакався - підсумки вівторка — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Узбецькі Daewoo знову в Україні, паніка на китайських біржах, Берлусконі доскакався - підсумки вівторка

3726
Узбецькі Daewoo знову в Україні
Офіційний дистриб’ютор автомобілів UZ-Daewoo в Україні повідомляє про відновлення активних продажів автомобілів Daewoo Nexia і Daewoo Matiz. Вже з липня 2013 року в дилерській мережі UZ-DAEWOO будуть представлені автомобілі 2013 випуску, а в серпні почнуться поставки в Україну і нової моделі Daewoo Gentra (видозміненій Chevrolet Lacetti).
Курка на прилавках стане смачнішою?
З 1 липня 2014 вступає в дію новий стандарт з утримання вологи в птиці – незабаром українці не платитимуть за воду у курятині.
Про це повідомляють у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.
Як наголошується, масова частка вологи, що виділяється при розморожуванні, повинна становити 4%.
Китайські біржі в паніці
Індекс Шанхайської фондової біржі SSE Composite знову знизився більш ніж на 5% – на фондових майданчиках Китаю спостерігається масовий розпродаж активів і обвал котирувань. Більш ніж на 7% знецінилися активи, пов’язані з суднобудуванням, особливими економічними зонами, виробництвом цементу, вугільною галуззю. До речі, 24 червня фондові торги в Китаї завершилися найсильнішим зниженням котирувань майже за 4 роки. Це відбулося на тлі очікуваного завершення програми стимулювання економіки з боку Федеральної резервної системи США.
Українцям стане складніше ввозити автомобілі з Польщі
Польська влада посилює контроль за реєстрацією автомобілів на громадян України за допомогою поляків. “У Польщі б/у автомобіль, привезений із Західної Європи, вартує, наприклад, 2 тис. євро, а після перетину кордону з Україною та оплати всіх мит та інших витрат його ціна зростає в 3-4 рази. Тому важко знайти на них покупця. Українці, однак, знайшли спосіб: привозять автомобіль до Польщі і реєструють його за допомогою поляків”, – пишуть польські ЗМІ. Зростання кількості таких реєстрацій призвело до того, що польська влада просто перестали реєструвати автомобілі на громадян України, вимагаючи додаткових документів, серед яких, наприклад, дозвіл на перебування в Польщі. Крім того, взялися і за тих поляків, які зареєстрували на себе автомобілі, перевіряючи, чи сплатили ті всі необхідні податки.
Політичний кінець Берлусконі
Суд Мілана в понеділок засудив колишнього прем’єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі до семи років тюремного ув’язнення у скандальній “справі Рубі”, в рамках якої політик звинувачувався в причетності до проституції неповнолітніх та у зловживанні службовим становищем. Крім того, згідно з рішенням суду, Берлусконі довічно не зможе обіймати державні посади.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас