В Україні пропонують будувати орендні квартири для молоді


В Україні пропонують будувати орендні квартири для молоді

Всеукраїнська асоціація «Укрмолодьжитло» розробляє законопроект про будівництво за державні гроші житлових комплексів, які здаватимуть в оренду молоді.

Про це повідомив член ради Всеукраїнської асоціації «Укрмолодьжитло» Анатолій Неправда.

«Держава повинна будувати житлові комплекси і надалі здавати їх в оренду українській молоді. Таким чином, на ринку оренди житла встановляться цивілізовані правила гри і знизяться орендні ставки на приватні квартири», – повідомив Анатолій Неправда.

На його думку, керувати зведеним нерухомим майном повинен Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву (далі – Фонд). А підрядників будівництва потрібно вибирати за підсумками проведених тендерів.

«Оренда державних квартир повинна бути доступна кожному. Я пропоную встановити орендну плату на таке житло на рівні комунальних платежів», – заявив Неправда.

Він також додав, що у їхній асоціації вже є попередні домовленості з народними депутатами про внесення розробленого тексту законопроекту до парламенту.

«У вересні цього року ми плануємо розглянути і затвердити дану програму на черговій конференції нашої асоціації. За попередніми оцінками, текст законопроекту буде зареєстрований у Верховній Раді на початку 2014 року», – повідомив Анатолій Неправда.

Нагадаємо, в Києві оренда квартир за рік подорожчала на 21% (з 16 січня 2012 р. по 15 січня 2013 р.).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua