Через соцмережі економіка Росії втратила $ 10 млрд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Через соцмережі економіка Росії втратила $ 10 млрд

Світ
1071
У 2012 році російська економіка від активності росіян у соціальних мережах втратила від 281,7 млрд до 311,5 млрд рублів (більше $ 10 млрд), повідомили в аудиторсько-консалтингової компанії ФБК.
У своїх оцінках експерти ФБК виходили з того, що до кінця 2012 року кількість користувачів соціальних мереж в Росії досягло 51,8 млн чоловік. Однак є і більш висока оцінка – 57,8 млн чіл.
Згідно з розрахунками ФБК, за 2012 рік кожним активним в соцмережах працівником було втрачено 3187,2 хвилини, або 53,1 години робочого часу. Виходячи із структури користування соцмережами працівниками різних галузей і за середнім значенням для економіки в цілому в компанії розрахували верхню і нижню межі втрат. Для порівняння, американська економіка втрачає від соцмереж близько $ 650 млрд на рік.
У повідомленні наголошується, що найбільший економічний збиток заподіяли ті, хто трудиться у сфері фінансів та операцій з нерухомим майном, оренди та надання послуг (67,9 млрд руб.), На другому місці – працівники освіти (39,8 млрд руб.), на третьому – державного управління і забезпечення військової безпеки та соціального страхування (36,6 млрд руб.).
Мінімальні економічні втрати від активних у соцмережах росіян, зайнятих сільським та лісовим господарством (0,9 млрд руб.).
Варто відзначити, що раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що МВФ занадто оптимістично оцінює можливості зростання економіки Росії цього року. Він підкреслив: “У нашій країні в минулому році було 3,4% зростання ВВП. Це світовий рівень. Цього року ми ставимо собі планку нижче, а МВФ малює нам цифру, рівну світовому зростанню (3,3%)”, – сказав президент РФ.
У той же час глава Міністерства фінансів Росії Антон Силуанов повідомив, що економіка країни демонструє деякі ознаки перегріву.
“Є елементи нагріву, практично повне завантаження потужностей – це те, що відзначає МВФ, низьке безробіття. Тобто додаткові вкладення призведуть до того, що доведеться створювати нові робочі місця, але потрібна буде нова робоча сила, а її немає. Тому вартість робочої сили буде збільшуватися”, – резюмував Силуанов.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас