Українські літаки перевершують зарубіжні аналоги, - міністр


Українські літаки перевершують зарубіжні аналоги, - міністр

Регіональний реактивний пасажирський літак нового покоління Ан-158 на 99 пасажирів і військово-транспортний Ан-70 не поступаються, а за багатьма характеристиками і перевершують зарубіжні аналоги. Про це заявив міністр промислової політики України Михайло Короленко, коментуючи підсумки участі України в авіасалоні “Ле Бурже-2013”, на якому наша країна представила ці дві моделі.

“Продемонстровані нами моделі літаків нічим не поступаються, а за багатьма характеристиками і перевершують зарубіжні аналоги. Українська авіація є однією з тих високотехнологічних сфер промисловості, в яких наша наукова думка знаходиться на найвищому рівні і наші розробки можуть на рівних змагатися з провідними світовими авіавиробниками”, – зазначив міністр.

“Безумовно, держава повинна зробити все, щоб допомогти нашим авіабудівникам повною мірою розкрити весь їхній потенціал. І це завдання є одним з пріоритетним для нашого уряду. Державна підтримка авіабудівної галузі передбачена Державною програмою активізації розвитку економіки”, – повідомив міністр.

Він додав, що українські авіабудівники можуть розраховувати на всебічну підтримку держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua