Споживчі настрої українців влітку будуть залежати від курсу гривні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Споживчі настрої українців влітку будуть залежати від курсу гривні

427
Споживчі настрої населення в літній період будуть залежати від курсу національної валюти. У разі зростання девальваційних настроїв у країні може вирости оцінка доцільності здійснення великих покупок, вважає Марія Сальникова, експерт інформаційно-аналітичного центру FOREX CLUB в Україні.
Негативний вплив на настрої українців у ці місяці будуть надавати зовнішні чинники. З них варто виділити наближення завершення програми кількісного пом’якшення в США, що погіршує настрої на світових фінансових ринках, і несе деякий негатив для економії України.
«У зв’язку з цим ми дещо знизили прогноз по зростанню індексу споживчих настроїв на червень-серпень – до 87-88», – зазначає Марія Сальникова.
У той же час, за словами експерта, дещо підтримати споживчі настрої населення в цей період можуть прискорення темпів зростання споживчого кредитування і низький інфляційний тиск у країні.
Індекс споживчих настроїв, згідно з дослідженнями, проведеними компанією GfK Ukraine, у травні знизився на 3,3 пунктів до 83,1 пунктів. Тиск на загальний показник справила як оцінка поточного стану, так і очікування населення щодо розвитку економіки країни.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас