Уряд змінив порядок реєстрації заарештованих транспортних засобів, реалізованих через аукціон — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд змінив порядок реєстрації заарештованих транспортних засобів, реалізованих через аукціон

Казна та Політика
715
Кабінет міністрів змінив порядок реєстрації транспортних засобів, які були заарештовані державними виконавцями та реалізовані через аукціон. Відповідні зміни, розроблені Міністерством юстиції, були прийняті на засіданні Кабміну 19 червня, повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович.
Як повідомили в прес-службі Міністерства юстиції, за словами міністра, прийняття урядової постанови має врегулювати питання, пов’язані з реєстрацією транспортних засобів, які були заарештовані державними виконавцями та реалізовані через аукціони.
Зокрема, пропонується визначити, що акт державного виконавця про проведений аукціон і постанову і акт про передачу майна стягувачу в рахунок погашення боргу є документами, що підтверджують правомірність придбання майна, а отже, є підставами для подальшого оформлення стягувачем права власності на це майно.
Діючий Порядок державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів (затверджений постановою Кабінету міністрів України від 7 вересня 1998 року № 1388) призвів до неоднозначної практиrb реєстрації транспортних засобів, які були заарештовані державним виконавцем і реалізовані на аукціоні.
Зокрема, цей Порядок визначає перелік документів, які підтверджують правомірність придбання транспортних засобів. Проте зазначений перелік не визначає документів, виданих органом державної виконавчої служби, які підтверджують правомірність придбання транспортних засобів та є підставою для реєстрації транспортних засобів.
Отже, зміни до Порядку державної реєстрації транспортних засобів дозволять здійснювати реєстрацію права власності на транспортний засіб на підставі акта державного виконавця про проведений аукціон і постанови та акту про передачу майна стягувачу в рахунок погашення боргу.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас