Потрібно збільшити страховку за смерть людини в ДТП до 3 млн грн - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Потрібно збільшити страховку за смерть людини в ДТП до 3 млн грн - експерт

Особисті фінанси
618
Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг Борис Візирів вважає, що сьогодні потрібно збільшити страхову суму за смерть людини у зв’язку з ДТП до 3 млн грн. Про це він сказав під час міжнародної конференції “Безпека пішоходів і велосипедистів” у Києві.
“Беручи до уваги, що на сьогодні в Україні вже регулюються вимоги потерпілих в обсягах, що значно перевищують 100 тис. грн, актуальним є збільшення страхової суми за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілим у ДТП. На моє переконання, на першому етапі треба її збільшувати хоча б до 3 млн грн”, – сказав чиновник.
На думку Б.Візірова, така сума виплати людського життя в ДТП буде стримувати винуватця від неадекватної поведінки на дорозі і стимулювати страхувати свою відповідальність.
Проте на сьогодні в Україні, за його словами, відсутній розрахунок ціни людського життя. У Європі вартість життя людини оцінений більше 1 млн євро, в Росії – понад 3 млн руб.
Б.Візіров зазначив, що відсутність вартісних оцінок життя призводить до різних негативних явищ. “Без таких оцінок неможливо забезпечити виплати родичам загиблих у ДТП. Не може сім’я, що втратила годувальника, адаптуватися до нових умов життя, отримавши від винуватця або страхової компанії всього лише 10 тис. євро”, – резюмував чиновник.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас