У Нью-Йорку можна буде зарядити телефон на вулиці — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Нью-Йорку можна буде зарядити телефон на вулиці

Світ
448
У парках, скверах та інших громадських місцях Нью-Йорка незабаром з’являться 25 зарядних станцій на основі сонячних батарей.
Перші станції з сонячними батареями для зарядки телефонів з’являться на вулицях Нью-Йорка вже 25 червня. Зарядні станції буду оснащені роз’ємами для всіх популярних моделей смартфонів. При цьому можна буде зарядити телефони і з звичайними USB-роз’ємами. Одна станція зможе заряджати одночасно шість пристроїв. У середньому користувач за 30 хвилин зможе підзарядити свій смартфон на 30%. Підзарядка буде проходити швидше в сонячну погоду, проте у разі гострої необхідності можна буде скористатися енергією сонячних батарей і без сонця.
Ініціатива створення подібних станцій належить нью-йоркській дизайнерській фірмі Pensa. Вона була підтримана одним з найбільших американських мобільних операторів AT&T. Витрати на встановлення 25 станцій і їх введення в експлуатацію складуть від 300 до 500 тисяч доларів. Представники AT&T сподіваються, що дана ініціатива приживеться і подібні станції з’являться і в інших містах Америки.
Останнім часом різні компанії все частіше пропонують використовувати сонячну енергію в якості альтернативи паливу. У березні поточного року розпочалася підготовка швейцарського літака Solar Impulse, який використовує виключно енергію сонця, до польоту через США. Solar Impulse має розмах крил більший, ніж пасажирський лайнер Boeing 747. При цьому він важить, як легковий автомобіль, оскільки вироблений з вуглеводневого волокна.
За матеріалами:
bfm.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас