Дольче і Габбана засуджені до 1 року і 8 місяців в'язниці за фінансові махінації — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Дольче і Габбана засуджені до 1 року і 8 місяців в'язниці за фінансові махінації

Кримінал
793
Італійські модельєри Доменіко Дольче і Стефано Габбана засуджені до 1 року і 8 місяців в’язниці за фінансові махінації та ухилення від сплати податків. Таке рішення прийняв суд Мілана.
Кілька років тому під підозру податкових служб Італії потрапила дочірня марка “Гадо”, яка була формально зареєстрована як належна до філії “Дольче і Габбана” в Люксембурзі. Як у підсумку з’ясували слідчі, вона була продана дуетом за свідомо заниженою ціною, що дозволило вивести з Апеннін близько мільярда євро на двох. Операція з передачі активів люксембурзької компанії за заниженою вартістю відбулася в 2004-2005 роках. У 2007 році активи були знову переведені до Італії.
Прокуратура вимагала покарання у вигляді 2,5 років ув’язнення для дизайнерів, тоді як їхні адвокати назвали весь процес проти них “абсурдом на абсурді”. Захист наполягав, що вартість марки була реальною, оскільки “угода була сімейною” і дозволяла “подібну” ціну. Більше того, з неї були виплачені податки в розмірі 45 проц, вказали адвокати.
Крім того, суд постановив Дольче і Габбана виплатити як компенсацію збитку податковим службам суму в розмірі 500 тис євро.
Як повідомляється, у модельєрів є можливість опротестувати вирок в апеляційному суді.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас