Німецька мережа будгіпермаркетів Praktiker має намір піти з ринку України — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Німецька мережа будгіпермаркетів Praktiker має намір піти з ринку України

Особисті фінанси
6676
Praktiker Group, оператор німецької мережі гіпермаркетів будівельних матеріалів формату DIY (“зроби сам”) Praktiker, має намір піти з ринку України до кінця 2013 року, повідомляється на сайті групи з посиланням на промову глави правління Арміна Бургера (Armin Burger) на щорічному річних зборах акціонерів 29 травня.
“У Люксембурзі, навпаки, ми завжди заробляли гроші, але ця країна не має для нас стратегічного значення. Тому деякий час тому ми ініціювали процес продажу… У цьому контексті я також хочу відзначити, що ми плануємо цього року завершити Ukrainian adventure (ризиковане підприємство)”, – сказав він.
Агентству “Інтерфакс-Україна” поки не вдалося отримати коментарі від українського офісу Praktiker.
Перший гіпермаркет в Україні Praktiker відкрила в листопаді 2007 року в Макіївці (Донецька обл.). На сьогоднішній день Praktiker об’єднує чотири гіпермаркети в Україні: у Макіївці (Донецька обл.), Миколаєві, Львові та Києві (відкривається 12 березня).
Згідно зі звітом групи за перший квартал 2013 року, розміщеному на її сайті, її продажі в Україні за перший квартал цього року становили EUR 5,3 млн, що на 2,4% менше показника за аналогічний період минулого року.
Praktiker AG створена в 1978 році і почала з відкриття перших магазинів в Південно-західній Німеччині. З 1991 року Praktiker став розвиватися за кордоном, зокрема, в Середній, Східної та Південно-Східній Європі.
Praktiker Group на 31 березня цього року об’єднувала 414 гіпермаркетів (на 31 березня 2012 року – 427), з яких у Німеччині – 315.
Чисті продажі Praktiker Group в першому кварталі 2013 року склали EUR 570 млн, що на 10,4% менше аналогічного торішнього показника.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас