Автомобілі-"потопельники" з Європи навряд чи з'являться в Україні - екс-глава General Motors Europe — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Автомобілі-"потопельники" з Європи навряд чи з'являться в Україні - екс-глава General Motors Europe

Технології&Авто
1089
Ризик появи на автомобільному ринку України автомобілів, що постраждали під час повені в європейських країнах (так званих “утоплеників”), вкрай низький, вважає екс-глава General Motors Europe Нік Райлі.
“Якщо машина була втоплена, то власник звертається в страхову компанію, і вона приймає рішення, відновлювати або утилізувати таке авто. Якщо прийнято рішення про утилізацію, має бути документальне підтвердження, що авто буде утилізовано, і там все дуже строго з цим. Якщо ж авто підлягає відновленню, то його ремонтують, і воно повертається на ринок. Тому в Україні може з’явитися максимум кілька таких автомобілів”, – пояснив свою точку Н.Райлі журналістам.
Він нагадав, що аналогічна європейської ситуація, пов’язана з погодною стихією, склалася минулого року на сході США, і через місяць-два “на ринок прийшло дуже багато пошкоджених повінню автомобілів”.
“Я очікую, що аналогічна ситуація відбудеться на європейському ринку, але вона буде короткочасною”, – зазначив Н.Райлі.
Після масштабних повеней у країнах ЄС, у ряді українських ЗМІ з’явилися публікації про те, що в Україні почали надходити “втоплені” автомобілі, який продаються на 20-30% дешевше, і попит на них є, тим більше після підвищення ввізних мит на нові авто.
При цьому, згідно з публікаціями, офіційні дилери стверджують, що сенсу продавати такі машини немає, адже вони застраховані. Проте журналісти відзначають, що на практиці страховик, сплативши збиток, забирає машину і може чинити з нею на свій розсуд, і цим користуються “сірі” дилери.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас