Третій рік поспіль Turkish Airlines визнали кращою авіакомпанією Європи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Третій рік поспіль Turkish Airlines визнали кращою авіакомпанією Європи

Світ
966
Авіаційний споживчий рейтинг Skytrax став всесвітньо визнаним лідером з оцінки авіаційних послуг завдяки високому рівню професіоналізму та експертизи, а також низці унікальних послуг з аудиту та оцінки якості роботи авіакомпаній, аеропортів, авіаційних альянсів та інших постачальників послуг у цій галузі. Skytrax оцінює понад 238 авіакомпаній і 148 аеропортів, грунтуючись на відгуках пасажирів. І цього року споживачі знову віддали перевагу Turkish Airlines, проголосувавши за неї як за кращу авіакомпанію Європи в 2013 році втретє поспіль. Дослідження охоплювало десятимісячний період, у ньому взяли участь пасажири з 160 країн.
Завдяки високому рівню послуг та впровадженню програми “Літаючий шеф-кухар (Flying Chef)” для пасажирів бізнес-класу, Turkish Airlines також отримала нагороду в номінації “Краще харчування бізнес-класу”.
Результати премії 2013 World Airline Awards були оголошені сьогодні під час проведення Паризького авіасалону. Нагороди “Краща авіакомпанія Європи” і “Краще харчування бізнес-класу” були вручені генеральному директору Turkish Airlines Темелю Котілю президентом Skytrax Едвардом Плейстедом.
Шість років тому, в 2007 році, Turkish Airlines вперше отримала статус 4-зіркової авіакомпанії від Skytrax. У 2008 році, зберігши за собою зоряний статус, авіакомпанія приєдналася до Star Alliance і була названа “Найкращою авіакомпанією південної Європи”.
У 2010 році Turkish Airlines захистила титул “Краща авіакомпанія південної Європи” і отримала нагороду “Краще харчування економ-класу”. У тому році авіакомпанія посіла третє місце в рейтингу кращих в Європі.
У 2011 році Turkish Airlines отримала відразу три нагороди Skytrax в номінаціях “Краща авіакомпанія Європи”, “Кращі місця преміум-економ класу” за крісла в Comfort Class і “Краща авіакомпанія південної Європи”.
У 2012 році Turkish Airlines стала “Кращою авіакомпанією Європи” другий рік поспіль. Крім того, авіакомпанія знову перемогла в номінаціях “Найкраща авіакомпанія південної Європи” та “Кращі місця преміум-економ класу”.
Turkish Airlines продовжує свій шлях до лідерства в якості однієї з кращих авіакомпаній в світі, щорічно інвестуючи в розвиток, отримуючи престижні нагороди, збільшуючи показники зростання, замовляючи нові партії літаків і планомірно розширюючи маршрутну мережу.
Turkish Airlines (Türk Hava Yolları або THY) була створена в 1933 році з флотом, який складався з п’яти літаків. На сьогоднішній день у розпорядженні компанії 222 пасажирські і вантажні літаки, що робить її п’ятою за величиною авіакомпанією в світі. Turkish Airlines здійснює рейси в 233 напрямах (38 внутрішніх і 195 міжнародних). У 2012 році Turkish Airlines надала послуги більш ніж 39 мільйонам пасажирів по всьому світу. Це одна з найбільш швидкозростаючих авіакомпаній мережі Star Alliance.
Три роки поспіль Turkish Airlines отримує престижну нагороду Skytrax (групи споживчого рейтингу) у номінації “Краща авіакомпанія Європи”. Авіакомпанія також є лауреатом “Вибір пасажирів” від Skytrax. Крім того, Turkish Airlines була відзначена за кращий кейтеринг, краще харчування на борту, кращі крісла преміум-економ класу і має багато інших нагород згідно з рейтингами Skytrax і Skyscanner.
В Україні офіси Turkish Airlines відкриті у Львові, Одесі, Дніпропетровську, Донецьку, Сімферополі та Києві.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас