У Кабміні хочуть збільшити штрафи за перевантаження транспорту в 10 разів


У Кабміні хочуть збільшити штрафи за перевантаження транспорту в 10 разів

Міністерство інфраструктури України пропонує збільшити штрафи за руйнування доріг для водіїв до 1,360-2,125 тис. грн, перевізників – до 17 тис. грн.

Як повідомив глава “Укравтодору” Євген Прусенко на брифінгу в середу, норми про збільшення відповідальності у вигляді штрафних санкцій містяться в розробленому міністерством законопроекті, який був представлений на розгляд уряду 19 червня.

“Зокрема, пропонується збільшити штрафні санкції за перевищення ваги транспортного засобу і наблизити їх до тих штрафних санкцій, які діють сьогодні в Білорусі і сусідній Польщі”, – сказав він.

За словами глави “Укравтодору”, в даний час в країні діють штрафи для водіїв у діапазоні 510-680 грн, для перевізників – 1,360-1,7 тис. грн, тоді як за аналогічні порушення штрафні санкції в Білорусі складають (в переведенні на гривню ) 1,9 тис. грн і 4,7 тис. грн, у Польщі – 2,28 тис. грн і 5,623 тис грн відповідно.

При цьому найбільші штрафні санкції застосовуються і в Росії – 62,5 тис. руб для водіїв і 125 тис. руб. – для перевізників.

За словами глави “Укравтодору”, на дорогах України залишається 5,2 млн кв. км ям, в процесі ремонту усунуто 4,2 млн кв. км ям., залишилося 1 млн кв. км на дорогах державного значення.

Він висловив надію, що всі ремонтні роботи будуть завершені до кінця червня.

Як повідомлялося з посиланням на прем’єр-міністра Миколу Азарова, більше 80% вантажних транспортних засобів в Україні їздять з перевищенням нормативів вагових показників.

“Таким чином, бізнесмени економлять на кількості рейсів, а те, що від цього страждають інші громадяни, їх не хвилює”, – підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua