Україна посилює контроль за ввезенням продукції тваринництва з Росії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна посилює контроль за ввезенням продукції тваринництва з Росії

Аграрний ринок
250
Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України посилила контроль на кордоні Луганської та Воронезької (Росія) областей за переміщенням продукції тваринного походження з метою уникнення розповсюдження в Україні вірусу африканської чуми свиней (АЧС), повідомили у відомстві.
Згідно з повідомленням, у прикордонних регіонах вже встановлено п’ять постів, на яких працюють фахівці ветеринарної міліції та співробітники ДАІ. У відомстві пояснили, що подібні пости допоможуть запобігти незаконному переміщенню тваринницької продукції з Росії і проникнення вірусу АЧС в Україні.
Як повідомлялося раніше, в 2012 році випадки виникнення АЧС були зафіксовані на території Російської федерації, а 31 липня 2012 аналогічний випадок був виявлений в селі Комишуватка Запорізької області.
Мінагропрод і Держветфітослужба ініціювали розробку постанови про заборону ввезення на територію України харчових продуктів для власного споживання без упаковки виробника.
Крім того, у травні ц.р. Україна заборонила ввезення свинини з Білорусі у зв’язку з повідомленнями ЗМІ про випадки загибелі тварин через АЧС.
Довідка. Африканська чума свиней (хвороба Монтгомері) – контагіозне вірусне захворювання домашніх і диких свиней. Захворювання передається при прямому контакті хворих тварин і здорових, через продукти зі свинини, кліщами і механічно (транспортними засобами, при переміщенні людей і тварин). Вакцини від захворювання немає. Майже все поголів’я захворілих свиней гине.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас