Chrysler відкликає майже 3 млн автомобілів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Chrysler відкликає майже 3 млн автомобілів

Технології&Авто
194
Американський концерн Chrysler проведе добровільну відзивну кампанію, яка торкнеться 2,7 млн автомобілів марки Jeep різних років випуску, тим самим задовольнивши вимоги Національного управління з безпеки дорожнього руху (National Highway Traffic Safety Administration, NHTSA), повідомляється в прес-релізі компанії.
Яких саме ринків торкнеться кампанія, в повідомленні не уточнюється.
Регулятор 3 червня направив Chrysler листа з рекомендацією провести відкликання позашляховиків Jeep Grand Cherokee 1993-2004 років випуску і Jeep Liberty 2002-2007 років, оскільки конструкторські особливості, зокрема, розташування паливного бака за задньою віссю, могли стати причиною витоку палива і подальшої пожежі при ударі ззаду.
“Власний аналіз компанії підтверджує відсутність у даних автомобілів будь-яких дефектів – вони як і раніше входять до числа найбільш безпечних у сегменті. Тим не менш, ми розуміємо, що у споживачів могли виникнути побоювання, у зв’язку з чим хочемо зробити заходи у співпраці з NHTSA і при необхідності внести зміни в задню частину автомобілів для кращого розподілу сили удару”, – йдеться в релізі.
Представники компанії відмовилися коментувати ЗМІ можливу вартість відкликання такої кількості машин. За оцінкою глави консалтингової компанії Munro & Associates Сенді Манро, яку наводить агентство Рейтер, кампанія може обійтися Chysler в 300 млн.доларів.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас