Падіння промвиробництва свідчить про зниження попиту в економіці - експерт


Падіння промвиробництва свідчить про зниження попиту в економіці - експерт

Падіння промислового виробництва в Україні в травні поточного року на 5,6% до квітня свідчить про серйозне зниження внутрішнього і зовнішнього попиту в економіці, заявив у керівник аналітичного підрозділу групи “Інвестиційний Капітал Україна” (ICU) Олександр Вальчишен.

«Навіть з урахуванням довгих травневих вихідних падіння на 5,6% до попереднього місяця і на 9,3% до травня 2012 року говорить про серйозне зниження попиту в економіці – як внутрішнього, так і зовнішнього», – підкреслив Вальчишен.

При цьому він назвав загрозливими показники скорочення промвиробництва. «Падіння промислового виробництва є скоріше загрозливим», – резюмував експерт.

За даними Державної служби статистики, промислове виробництво в Україні в травні скоротилося по відношенню до квітня 2013 року на 5,6%, а по відношенню до травня 2012 року – на 9,3%.

При цьому темпи падіння промвиробництва за п’ять перших місяців 2013 прискорилися до 5,2% з 4,2% за чотири місяці 2013 року.

Спад промислового виробництва в квітні 2013 року по порівнянні з квітнем 2012 року становив 2,2%, в порівнянні з березня 2013 року спад склав 1,5%.

На думку експертів, істотне падіння промвиробництва в чому стало несподіванкою, проте тривалі вихідні не можуть бути причиною такого значного виробничого спаду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua