Уряд Італії виділить 3 млрд євро для створення робочих місць


Уряд Італії виділить 3 млрд євро для створення робочих місць

Уряд Італії оприлюднив пакет заходів з пожвавлення економічного зростання, який включає в себе інвестиції в сумі 3 млрд у євро на розвиток інфраструктури, у тому числі автомобільних і залізних доріг, пільги для малого і середнього бізнесу.

Оголошені заходи повинні забезпечити створення приблизно 30 тис. нових робочих місць, пов’язаних з інфраструктурними проектами.

100 млн євро буде витрачено на модернізацію шкіл, передбачається відкриття нових вакансій у вищих навчальних закладах. Передбачено різні заходи з оптимізації державного апарату.

Коаліційний уряд Енріке Летта намагається знайти баланс між вимогами стимулювати економіку, з одного боку, й обіцянками, які він давав колегам по ЄС щодо зниження бюджетного дефіциту, з іншого. Цього року дефіцит бюджету Італії повинен скласти 2,9% ВВП при зниженні ВВП на 1,3%.

Раніше уряд оголосив про зниження ставки податку на нерухомість, підвищеної колишнім кабінетом. На зниженні податку на нерухомість наполягали прихильники колишнього прем’єра Сильвіо Берлусконі, що увійшли до сформованого наприкінці квітня коаліційного уряду.

До приходу до влади Е.Летта обіцяв, що створення нових робочих місць буде центральним напрямком його політики, поряд з реформуванням конституційного та виборчого законодавств країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua