Україна хоче збільшити оборот з Китаєм протягом найближчих років в 2 рази


Україна хоче збільшити оборот з Китаєм протягом найближчих років в 2 рази

Україна розраховує на збільшення товарообігу з Китайською Народною Республікою до $ 20 млрд протягом майбутніх двох-чотирьох років, повідомив заступник міністра закордонних справ Віктор Майко.

“Той товарообіг, який є – це тільки частина потенціалу, який присутній на тій платформі, яку ми сьогодні розвиваємо. Я думаю, що завдання президента – вийти на $ 20 млрд (товарообігу – ред.) – можна буде виконати протягом наступних двох-чотирьох років “, – сказав він журналістам у ході Міжнародної бізнес-конференції “АВС: Україна і партнери” у п’ятницю.

У той же час Майко зазначив, що стратегічне співробітництво України і Китаю включає в себе успішне політичне, торгово-економічне, гуманітарне співробітництво.

“Мова йде не тільки про ті цифри, які сьогодні відображають, наприклад, товарообіг у $ 10 млрд, а про те, які перспективи в цьому напрямку є”, – сказав заступник міністра.

Він також підкреслив, що ряд спільних проектів Україна і Китай реалізують на даний момент, а деякі з них “на піку своєї активності будуть тільки в наступному році”.

Майка також заявив: “Це буде початок наступного великого етапу подальшої співпраці та розширення цієї співпраці з Китайською Народною Республікою”.

За словами заступника міністра, зовнішньополітичне відомство України працює над організацією візиту президента України в КНР в нинішньому році, проте дату візиту сторони поки не визначили.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua