Зношеність тягового рухомого складу досягає 90% - гендиректор "Укрзалізниці" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Зношеність тягового рухомого складу досягає 90% - гендиректор "Укрзалізниці"

Казна та Політика
583
Реформування залізничного транспорту залишається актуальним і важливим питанням для галузі, адже воно пов’язане з її подальшим розвитком. Про це повідомив гендиректор Сергій Болоболін на бізнес-конференції “ABC: Ukraine&Partners”.
Гендиректор “Укрзалізниці” зазначив, що галузь потребує термінових і масштабних інвестицій у модернізацію і розвиток, адже на сьогоднішній день зношеність основних фондів, зокрема, тягового рухомого складу, досягає вже 90%.
“На сьогодні зношеність основних фондів, в першу чергу тягового рухомого складу, наближається до 90%. Як приклад можу навести основні наші дороги – це Донецька та Придніпровська, на які припадає приблизно 2/3 вантажообороту України. Так от, електровози, які працюють на цих залізницях, мають практично дворазову ресурсну зношеність”, – зазначив гендиректор.
За його словами, структурні перетворення, які запланував уряд, дозволять встановити більш прозору структуру залізничного господарства, а кроки в бік прозорості в будь-якому випадку підвищують інвестиційну привабливість підприємства.
“Вважаю, що успішне використання потенціалу залізниць України, прийняття ефективних рішень, пов’язаних з реформуванням галузі, дозволить нам повною мірою задовольнити потреби української економіки в перевезеннях, переломити ситуацію з транзитом і залучити додаткові обсяги вантажів”, – зазначив Болоболін.
Нагадаємо, постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1106 було затверджено нову редакцію Державної цільової програми реформування залізничного транспорту на 2010-2019 роки.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас