Інвестиції в морську галузь України в найближчі 3-4 роки можуть скласти $1 млрд - Мінінфраструктури


Інвестиції в морську галузь України в найближчі 3-4 роки можуть скласти $1 млрд - Мінінфраструктури

Сума інвестицій у розвиток морських портів України в найближчі 3-4 роки може скласти 1 млрд дол, заявив заступник міністра інфраструктури України Дмитро Демидович.

Про це він повідомив, виступаючи на міжнародній конференції “ABC: Ukraine&Partners”, що пройшла у Києві.

“Мінімальна сума інвестицій на реалізацію задуманих проектів має становити в найближчі 3-4 роки в довгостроковій перспективі близько мільярда доларів”, – сказав Демидович.

Також він зазначив, що в найближчі 10 років планується залучити в межах 50 млн тонн додаткового вантажопотоку, а також оновити технічне оснащення портів.

18 державних морських портів України за підсумками 2012 року переробили 109 млн тонн вантажів, у тому числі 33,5 млн тонн транзитних.

З урахуванням перевалки вантажів приватними портами вантажоперевалка морських торговельних портів України в 2012 році склала 154 млн тонн.

У березня 2013 року Мінінфраструктури презентувало Стратегію розвитку морських портів України, згідно з якою морські торговельні порти України до 2038 року можуть збільшити пропускну спроможність до 250 млн тонн.

Раніше Демидович заявляв, що українські порти потребують інвестицій в гідротехнічні споруди, наземну інфраструктуру, створення штучних земельних ділянок і т.д. у розмірі 25 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua