США продовжили санкції проти Білорусі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

США продовжили санкції проти Білорусі

Світ
752
США продовжили на рік дію санкцій стосовно Білорусі, введених в 2006 році. Про це повідомляється в прес-релізі на сайті Білого дому.
Як вказано в прес-релізі, підписаному президентом США Бараком Обамою, в 2012 році «уряд Білорусі продовжив придушення політичної опозиції, громадянського суспільства і незалежних ЗМІ. Вибори 23 вересня не відповідали міжнародним стандартам». У документі відмічені численні арешти громадян Білорусії за участь у демонстраціях і критику влади, а також обмеження роботи ЗМІ.
На думку Білого дому, такі дії білоруської влади вказують на те, що країна не робить ніяких кроків у напрямку до демократичного режиму, і становлять загрозу національній безпеці США.
Санкції стосовно президента Білорусі Олександра Лукашенка і деяких чиновників та членів їхніх сімей були введені попередником Барака Обами Джорджем Бушем у 2006 році. Це сталося після президентських виборів в Білорусі, які Вашингтон визнав недемократичними. Санкції забороняють особам, які потрапляють під їх дію, мати активи на території США і вести бізнес з американськими партнерами.
У 2010 році, після наступних президентських виборів, США ввели нові санкції проти Білорусі. Був розширений список білоруських чиновників, яким заборонено в’їзд до США. Крім того, громадянам США заборонили вести бізнес з державним конгломератом «Білнафтохім» і двома його дочірніми компаніями. У наступні роки санкції проти Білорусі були розширені.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас