Київських хакерів в США звинувачують у спробі вкрасти $ 15 млн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Київських хакерів в США звинувачують у спробі вкрасти $ 15 млн

Кримінал
788
Прокуратура американського штату Нью-Джерсі висунула звинувачення у спробі викрасти 15 мільйонів доларів восьми ймовірним учасникам міжнародної групи кіберзлочинців, яку очолював громадянин України.
За даними федерального прокурора Пола Фішмана, обвинувачені намагалися отримати незаконний доступ до електронних рахунків компаній, банків та урядових установ, до числа яких входять Automatic Data Processing Inc, Citigroup Inc, eBay Inс, PayPal, JPMorgan Chase & Co, TD Ameritrade Holding Corp, і Пентагон.
Передбачуваним лідером угрупування слідство називає Олексія Шарапку з Києва (Oleksiy Sharapka), якому допомагав Леонід Яновицький (Leonid Yanovitsky) – також киянин. Іншими фігурантами слідства є Олег Підтергеря (Oleg Pidtergerya), Ілля Остапук (Ilya Ostapyuk) і Річард Гундерсен (Richard Gundersen) з Нью-Йорка, Андрій Ярмоліцький (Andrey Yarmolitskiy) з Атланти, Роберт Дубук (Robert Dubuc) і Ламар Тейлор (Lamar Taylor ) з Массачусетсу.
Фішман заявив, що з восьми обвинувачених минулого тижня були заарештовані четверо – Дубук, Остапук, Підтергеря і Ярмоліцька – решта поки залишаються на волі.
Учасники угруповання звинувачуються в шахрайстві, відмиванні грошей і крадіжку особистих даних. У разі визнання винними, їм загрожує до 20 років позбавлення волі.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас