Yahoo оголосила про чергову купівлю мультимедійного стартапу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Yahoo оголосила про чергову купівлю мультимедійного стартапу

Технології&Авто
493
Глава інтернет-гіганта Yahoo, що стрімко набирає обороти, Марісса Майєр вирішила продовжити скуповувати перспективні активи в спробі повернути собі репутацію компанії-інноватора, заявивши про придбання стартапу GhostBird Software, який розробляв програми для обробки фото з пристроїв на базі iOS.
Як відзначають експерти, новий актив потрібен компанії для розвитку сервісу Flickr, який у травні нинішнього року змінив дизайн, що викликало неоднозначну реакцію у користувачів: деякі з них вимагають повернення старого оформлення, інші вважають, що зміни підуть Flickr на користь.
Фінансові деталі угоди поки не розкриваються. Команда GhostBird Software, коментуючи операцію з Yahoo, зазначила, що з величезною радістю поділиться технологіями та іншими ідеями з Flickr.
Варто відзначити, що програми від GhostBird для iOS вирішено ліквідувати. KitCam і PhotoForge2 будуть недоступні в iTunes App Store, і їх не можна буде оновити, однак ті, хто вже скачав програми, зможуть як і раніше користуватися ними.
Раніше повідомлялося, що що Yahoo! купує Tumblr за 1,1 млрд доларів.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас