Японська біржа пішла в штопор


Японська біржа пішла в штопор

У Японії триває обвальне падіння. Індекс Токійської біржі Nikkei пішов буквально в штопор і втрачає вже більше 5%. При цьому варто відзначити, що сьогодні прибутковості за держоблігаціями знижуються, на відміну від попередніх днів.

Nikkei продовжує стрімке падіння, втрачаючи більше 5%.
Саме зростання доходностей до цього провокувало паніку. На валютному ринку японська ієна знову зміцнюється і досягла максимуму з 4 квітня – моменту запуску програми кількісного пом’якшення.

Волатильність долара проти японської валюти підскочила до найвищого рівня більш ніж за два роки.

Таким чином, з 22 травня Nikeei 225 втратив вже 20%.

Японія останнім часом є центром подій на фінансових ринках. Саме тут проводиться наймасштабніша монетарна операція, тому і загроза для інших ринків приходить саме звідси.

На сусідніх майданчиках також серйозне падіння котирувань. В Австралії акції сьогодні оновлюють річні мінімуми. У Гонконгу зниження майже на 3%, в Китаї – більше 3%. Американські індекси вчора також завершили день зниженням приблизно на 1%.

Сьогодні увага інвесторів буде прикута до даних за заявками за допомогою з безробіття, які можуть змінити настрої. У будь-якому випадку ситуація навряд чи проясниться до найважливішої події найближчого часу – засідання ФРС 19 червня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua