Nokia остаточно попрощалася з телефонами на Symbian — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Nokia остаточно попрощалася з телефонами на Symbian

Технології&Авто
969
Фінська компанія Nokia припиняє постачання телефонів на базі її колись потужної операційної системи Symbian цього літа і остаточно розчищає дорогу пристроям на базі Windows Phone.
Як стало відомо, компанія має намір до кінця розпродати вже випущені Symbian-пристрої і не випускати більш нових, так як за сучасними мірками ОС не може конкурувати з iOS або Android.
Аналітики кажуть, що стрімка смерть Symbian – це ще один сигнал відставання Nokia від основних конкурентів, в першу чергу від Apple і Google. У самій Nokia не заперечують, що припинення продажів викликане падінням попиту на дані пристрої. І це незважаючи на бурхливе зростання ринку смартфонів в цілому. Також фінська компанія заявляє, що в осяжній перспективі вона має намір зосередитися на рішеннях Microsoft.
У першому кварталі цього року Nokia реалізувала тільки 500 тис. нових пристроїв на базі Symbian. Останній пристрій Nokia на базі Symbian – це смартфон 808 Pureview, випущений в 2012 році.
Варто відзначити, що на багатьох промислово-розвинених ринках частка Symbian і раніше значиться в межах 5-7%, проте вона вже менше, ніж частка смартфонів на базі Windows Phone виробництва тієї ж Nokia. За оцінками Kantar Worldpanel, частка Symbian на європейському ринку за підсумками квітня становила близько 1,8%.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за 2012 рік продажі ОС Symbian впали майже вдвічі і склали 1,2% світового ринку.
За матеріалами:
cybersecurity.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас