Кредитні рейтинги України можуть знизитися, - S&P


Кредитні рейтинги України можуть знизитися, - S&P

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s допускає зниження рейтингів України.

“Прогноз “негативний” відображає можливість зниження довгострокових кредитних рейтингів України в найближчі 12 місяців з імовірністю, щонайменше, один до трьох, якщо стратегія уряду щодо залучення фінансування в іноземній валюті, з нашої точки зору, не буде відповідати зрослим потребам України в зовнішньому фінансуванні або якщо рівень чистих міжнародних резервів країни буде падати швидше, ніж ми очікуємо”, – йдеться в повідомленні S&P.

Агентство також допускає можливість перегляду прогнозу по рейтингах України на “стабільний”, якщо уряд своєчасно забезпечить фінансування, необхідне для обслуговування і погашення зовнішнього боргу, залучаючи його як з ринків капіталу, так і через дво-/багатосторонні кредити, одночасно підтримуючи рівень чистих міжнародних резервів і вживаючи заходів щодо стабілізації економіки.

S&P оцінює політику українського керівництва як опортуністичну; з точки зору агентства, вона заснована більшою мірою на ухваленні сьогохвилинних рішень, що, можливо, дозволить врегулювати деякі проблеми країни в середній і довгостроковій перспективі, але, швидше за все, не дасть оптимального результату.

Починаючи з 2011 року, коли уряд почав відкладати проведення структурних реформ, середньозважена прибутковість по державних цінних паперах різко підвищилася (по гривневих казначейських облігаціях вона зросла з 7,8% у січні 2011 до 13,5% у березні 2013 року).

У той же час відтік капіталу став чинити тиск на гривню і валютні резерви Національного банку.

Як повідомлялося, S&P прогнозує зростання ВВП України 1% в 2013 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua