«Ізраїльські банки - найнадійніші для іноземних вкладників», - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

«Ізраїльські банки - найнадійніші для іноземних вкладників», - експерт

880
Величезна кількість вкладників втрачає свої кошти через зміну політики конфіденційності банківських структур. Про це повідомив президент фінансової групи «Status Quo» Офер Векслер. За його словами, надійні в минулому юрисдикції відсувають на другий план інтереси своїх клієнтів і просто «здають» бенефіціарів.
«Ні для кого не секрет, що кіпрські банкіри відбирають вклади клієнтів, а їх латвійські колеги інформують відповідні структури Євросоюзу про діяльність клієнтів, прикритих офшорними компаніями. Більш того, останній банківський скандал у Великобританії поставив хрест на уславленій конфіденційності низки англійських офшорних юрисдикцій», – пояснив пан Векслер.
«Проблему можна чітко відслідкувати на прикладі з кіпрською банківською кризою. Після того, як уряд запропонував «поділити по-братськи» вклади клієнтів, власники кіпрських компаній замислилися, де відкривати рахунки, щоб їх фірми ефективно працювали, а кошти були захищені від несподіванок. Пропозиції відкрити рахунок в тропічних офшорних юрисдикціях або країнах Південно-Західної Азії (Сінгапур або Гонконг) не витримують критики, оскільки тропічні банківські структури не забезпечують ні безпеки, ні конфіденційності. А робота з азіатським банками настільки проблематична, що бізнесменам без особливої ​​потреби краще з ними не співпрацювати», – стверджує експерт.
Як оптимальний варіант вирішення проблеми в «Status Quo» радять відкривати рахунки в ізраїльських банках. Серед основних переваг експерти виділяють високі державні гарантії і стабільний банківський сектор. «На відміну від європейських і офшорних юрисдикцій, які покривають частину збитків клієнта, уряд Ізраїлю дає повну державну гарантію на кошти, вкладені в місцеві банки. У разі банкрутства клієнт спокійний за свої гроші. Втім, ці гарантії обґрунтовані: останні 25 років керівниками Центробанку Ізраїлю були і залишаються міжнародні світила у галузі економіки та фінансів. Завдяки цьому ізраїльська економіка уникла різних криз, наприклад, в 2008-2009 році жоден ізраїльський банк і жодна страхова компанія не знали фінансових труднощів», – пояснив Офер Векслер.
До інших переваг ізраїльських банків експерти відносять такі: низькі вимоги до платежів іноземних компаній (рахунки, відкриті в ізраїльських банках, дають більшу маневреність і свободу транзакцій), високий рівень сервісу, близькість країни і безвізовий режим, а також зручність, пов’язана з наявністю російськомовного персоналу.
«У фінансової групи« Status Quo» є всі необхідні ресурси, щоб забезпечити професійну допомогу, зберегти активи і зміцнити діловий статус клієнта. Ми не радимо відкривати офшорні компанії та банківські рахунки, а працюємо індивідуально, вивчаючи, які послуги і в яких країнах реально відповідають цілям клієнта. У результаті ми створюємо такі умови, щоб клієнт не шукав вихід з проблемної ситуації, а просто в неї не потрапляв», – підкреслив Офер Векслер.
Подробиці на сайті финансової групи «Status Quo».
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас