Експерт: від податкових пільг був лише один ефект - власники готелів отримали надприбутки


Експерт: від податкових пільг був лише один ефект - власники готелів отримали надприбутки

Надання податкових пільг готельному бізнесу не виправдало себе з точки зору державних і громадських інтересів, оскільки вартість послуг не зменшилася, а якість послуг не підвищилося, при цьому готелі отримують надприбутки. Таку думку висловив експерт Асоціації міст України Олександр Слобожан.

«Навіщо держава надавала пільги, якщо вартість відповідних послуг не змінилася, а їх якість не підвищилося? – Підкреслив Слобожан. – Існуючі податкові пільги забезпечують власникам готелів надприбутки. Не бачу сенсу в існуванні преференцій – їх варто скасувати. Чому держбюджет повинен недоотримувати доходи?»

Як зазначив експерт, Асоціація міст виступає за підвищення ефективності туристичного збору за допомогою зміни ставок оподаткування, щоб розширити фінансові можливості місцевих бюджетів.

Як повідомлялося, Міндоходов підготувало законопроект, що припускає, серед іншого, позбавити готелі пільг з податку на прибуток, які вводилися в рамках підготовки фінальної частини чемпіонату Європи з футболу – 2012.

Сьогодні, 5 червня, на брифінгу в Кабінеті міністрів міністр доходів і зборів України Олександр Клименко зазначив, що будь-які новації, у тому числі в частині скасування будь-яких пільг, будуть обговорюватися з провідними учасниками ринку в рамках роботи створеного при Міністерстві доходів і зборів України інвестиційної ради.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua