До кінця року кількість фальсифікату на ринку нафтопродуктів зменшиться, - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

До кінця року кількість фальсифікату на ринку нафтопродуктів зменшиться, - експерт

Енергетика
310
Ефективний контроль за якістю імпортних нафтопродуктів з боку Міндоходов може вже до кінця року значно зменшити частку фальсифікату на ринку і сприяти зростанню доходів бюджету. Таку думку висловив експерт з енергетичних питань Валентин Землянський, коментуючи доручення прем’єр-міністра Миколи Азарова для міністра доходів і зборів Олександру Клименко щодо забезпечення належного контролю за імпортованими в Україну нафтопродуктами.
“Кадровий ресурс міністерства (і податківці, і митники), який “розкиданий” по всій країні, а також його численні повноваження дозволяють отримати досить швидкий результат”, – пояснив логіку свого прогнозу експерт.
Землянський підкреслив, що контроль за імпортним нафтопродуктами повинен здійснюватися не тільки на кордоні, але і на АЗС, оскільки паливо може “розводитися” на будь-якому етапі виробничо-збутового ланцюжка.
“Це нормально для будь-якої європейської країни і не суперечить правилам, які існують на світовому ринку палива. Крім того, самі учасники ринку повинні бути більш активними на цьому поприщі”, – констатує фахівець.
Землянський очікує, що покладання функцій контролю за якістю імпортних нафтопродуктів на Міністерство доходів і зборів дозволить йому також більш ефективно боротися з “тіньовим” ринком і збільшити доходи бюджету.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас