Міндоходов готове перевіряти якість імпортних нафтопродуктів


Міндоходов готове перевіряти якість імпортних нафтопродуктів

Міністерство доходів і зборів готове до проведення контролю якості імпортних нафтопродуктів, незважаючи на те, що володіє тільки однією стаціонарної лабораторією.

Як повідомив міністр доходів і зборів України Олександр Клименко на брифінгу в середу, на митних постах України розміщуються необхідні лабораторні підрозділи, здатні проводити подібну експертизу.

“Ми це будемо робити професійно і системно. У нас існує 69 стаття Митного кодексу, яка зобов’язує нас кваліфікувати товар. А щодо технічної можливості – у нас є одна лабораторія, але відділення є по регіонах і це дає нам стовідсоткову можливість дієвого контролю за якістю палива”, – сказав міністр.

Він зазначив, що Міндоходов здійснюватиме контроль якості нафтопродуктів на кордоні, а податковим агентом щодо реалізації буде відповідна мережа АЗС, яка в подальшому повинна контролювати цей процес.

“Але що стосується ввезення нафтопродуктів, ми готові це охопити і системно виконати доручення прем’єр-міністра. А для того, щоб цей процес був об’єктивним, враховуючи, що вже зараз він набуває емоційного забарвлення, ми залучимо провідних фахівців до цієї роботи, а також залучимо відомі бренди, щоб вони також надавали допомогу в цьому процесі”, – сказав Клименко.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Міндоходов проводити експертизу якості імпортованих нафтопродуктів.

У той же час, відповідно до законодавства України, контроль якості нафтопродуктів покладено на Держспоживінспекцію, яка хронічно недофінансовується.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua